Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SV Technika“

Serviso inžinierius Žemaitijoje

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Telšiai, Plungė, Rietavas - UAB „SV Technika“

Darbo pobūdis

UAB "SV Technika, Lietuvoje atstovaujanti PREMIUM klasės žemės ūkio technikos gamintojus, tokius kaip: STEYR, AMAZONE, POTTINGER, NEW HOLLAND, BERGMANN, BVL, DEWULF, ieško serviso pajėgų papildymo - serviso inžinieriaus Žemaitijoje.

Reikalavimai

Esi Žemaitis? O gal gyveni Žemaitijos regione arba ruošiesi ten gyventi? Skaityk toliau. :)

  • Turi darbo patirties ir ambicingų profesinių siekių žemės ūkio technikos remonto srityje? Jau privalumas!
  • O gal dar turi techninį išsilavinimą ir bendrą supratimą kuo skiriasi traktorius nuo ekskavatoriaus - nedvejok, siųsk mums savo gyvenimo aprašymą.
  • Dar labai vertiname geras anglų arba vokiečių kalbos žinias.
  • O savarankiškumas ir atsakomybė už atlikto darbo kokybę - PRIVALOMI.

Mes jums siūlome

𝗝𝘂𝗻𝗸𝗶𝘀 𝗽𝗿𝗶𝗲 𝗺𝘂̄𝘀𝘂̨ 𝗶𝗿 𝗺𝗲𝘀 𝗧𝗮𝘂,

  • Suteiksime įdomų, atsakingą ir ilgalaikį darbą sparčiai augančioje įmonėje;
  • Draugišką, jaunatvišką, darbštų bei veržlų kolektyvą;
  • Puikią darbo atmosferą ir geras darbo sąlygas (pasirūpinsime visais reikalingais darbo įrankiais);
  • Motyvacinę sistemą, įvertinančią darbo rezultatus, o kartu ir profesinį tobulėjimą bei neribotas karjeros galimybes.
  • Telšiuose turime atskirą padalinį, adresu: UAB "SV Technika", Šiaulių pl. 18 A, LT-87101 Telšiai.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės "UAB SV Technika" veikla – žemės ūkio technikos ir atsarginių dalių prekyba bei techninis aptarnavimas.

Įmonės bendradarbiavimas su autoritetingais ir ilgametę patirtį turinčiais Europos šalių technikos gamintojais leidžia prisidėti prie pažangaus žemės ūkio kūrimo Lietuvoje.

Mūsų tikslai ir užduotys – sukaupta patirtimi, kruopščiai atrinkta technika ir pažangiausiomis technologijomis prisidėti prie tvaraus žemės ūkio augimo, šiandien ir rytoj.
informacija apie UAB „SV Technika“
1538 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1129 €
25% uždirba 1129-1372 €
25% uždirba 1372-1749 €
25% uždirba nuo 1749 €