Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Viltechmeda“

Serviso ir techninio palaikymo inžinierius (-ė)

1700-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Viltechmeda“

Darbo pobūdis

  • įmonės medicininės įrangos techninis aptarnavimas Lietuvos ligoninėse ir vartotojų Lietuvoje bei užsienio šalyse konsultavimas;
  • vartotojų prietaisų naudojimo ir techninio aptarnavimo mokymų organizavimas ir vykdymas Lietuvoje ir už Lietuvos ribų;
  • techninio aptarnavimo konkursų medžiagos apdorojimas, pasiūlymų rengimas ir sutarčių sudarymas.
  • Įmonės medicininių įrenginių aptarnavimo darbų organizavimas, susijusios dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis (pageidautina);
  • geros lietuvių, rusų ir anglų k. žinios;
  • komunikabilumas, orientacija į klientą, iniciatyvumas;
  • galimybė ir noras keliauti.

  • Galimybę dirbti modernioje aukštųjų technologijų kompanijoje, kur yra sveikintinos naujovės, iniciatyva ir žingeidumas;
  • Draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas;
  • Kompaniją, kuri vadovaujasi LEAN mąstysena.

Atlyginimas

1700-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “VILTECHMEDA”, pasaulinės Moog Inc. grupės narė - nuo 1993 metų kurianti ir gaminanti medicinos prietaisus - infuzinius švirkštinius siurblius, tiekianti savo gaminius Lietuvos gydymo įstaigoms, bei eksportuojanti į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.
informacija apie UAB „Viltechmeda“
144
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.