Serviso darbų koordinatorius

1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Specagra“

Darbo pobūdis:

  • Profesionalus serviso klientų aptarnavimas ieškant geriausio sprendimo;
  • Klientų užsakymų priėmimas, darbų paskirstymas, organizavimas ir kontrolė;
  • Klientų technikos duomenų bazės administravimas;
  • Detalių užsakymas ir tiekimas serviso darbuotojams;
  • Remonto sąmatų sudarymas ir suderinimas su klientais;
  • Bendradarbiavimas su technikos gamintojais.

Reikalavimai:

  • Žemės ūkio technikos remonto išmanymas;
  • Patirtis bendraujant su klientais panašioje srityje (būtų privalumas);
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir prisiimti atsakomybę už rezultatus;
  • Komunikabilumas, aktyvumas, atsakingumas ir stipri orientacija į darbo rezultatus;
  • Anglų kalbos kalbos mokėjimas;
  • Rusų kalbos mokėjimas (būtų privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

  • Atlygio sistemą priklausančią nuo serviso darbo rezultato;
  • Draugišką, palaikančią ir ugdančią darbo atmosferą.

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

UAB „Specagra“

UAB "Specagra" turi 24 metų patirtį agroversle. Įmonės pagrindinės veiklos sritys – prekyba žemės ūkio ir gyvulininkystės technika, atsarginėmis dalimis, garantinis ir pogarantinis techninis aptarnavimas ir priežiūra, žemės ūkio technikos nuoma.
UAB "Specagra" yra oficialus Čekijos įmonės "Zetor" traktorių gamintojo atstovas. Prekiaujame Danijos žemės ūkio technikos gamintojo „Kongskilde“ produkcija. UAB „Specagra“ taip pat atstovauja Lenkijos žemės ūkio technikos įmones „Unia Group“, „POM-Augustow“ ir „Metal – Fach“.
Mes esame komanda, tikime tuo, ką darome ir rūpinamės vieni kitų tobulėjimu!
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Specagra“
2000 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1735 €
25% uždirba 1735-1927 €
25% uždirba 1927-2173 €
25% uždirba nuo 2173 €