UAB „Specagra“

Serviso koordinatorius

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Specagra“

Darbo pobūdis:

  • Profesionalus serviso klientų aptarnavimas telefonu ieškant geriausio sprendimo;
  • Klientų užsakymų priėmimas, darbų paskirstymas ir organizavimas;
  • Serviso procesų planavimas, valdymas ir kontroliavimas;
  • Klientų duomenų bazės administravimas;
  • Žemės ūkio technikos remonto planavimas ir kontrolė;
  • Detalių užsakymas;
  • Sąmatų sudarymas;
  • Bendradarbiavimas su tiekėjais.

Reikalavimai:

  • Žemės ūkio technikos remonto išmanymas (privalumas);
  • Patirtis bendraujant su klientais panašioje srityje;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir prisiimti atsakomybę už rezultatus;
  • Komunikabilumas, aktyvumas, atsakingumas ir stipri orientacija į darbo rezultatus;
  • Anglų kalbos, rusų kalbos (privalumas) mokėjimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

  • Motyvuojančią atlygio sistemą;
  • Draugišką, palaikančią ir ugdančią darbo atmosferą;
  • Mokymus.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Jau daugiau nei 20 metų darome tai kas mums patinka ir stengiamės daryti tai geriausiai.
Mes teikiama žemės ūkio technikos paslaugas ir atsargines dalis.
Mes esame oficialus Zetor atstovas Lietuvoje.
Mes esame komanda, tikime tuo ką darome ir rūpinamės vieni kitų tobulėjimu!
informacija apie UAB „Specagra“
2033 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1728 €
25% uždirba 1728-1943 €
25% uždirba 1943-2152 €
25% uždirba nuo 2152 €