Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ADAMPOLIS GROUP
More about company »

Serviso meistras

Kaunas - ADAMPOLIS GROUP

Darbo pobūdis

Jums reikės: identifikuoti technikos gedimus ir koordinuoti jų pašalinimo procesą;
vadovauti mechanikų komandai: tarpininkauti, aprūpinant juos darbo priemonėmis bei būtinomis medžiagomis, paskirstyti darbus, užtikrinti jų kokybę ir spartą;
tvarkyti dokumentus, susijusius su remonto darbų apskaita.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs: mokate planuoti savo darbą ir jaučiatės atsakingas už darbo rezultatus;
turite patirties, atliekant transporto priemonių remonto darbus;
esate linkęs laikytis vidaus tvarkos bei saugos reikalavimų;
turite techninį profesinį išsilavinimą;
turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
galite susikalbėti rusų, anglų kalbomis.

Mes jums siūlome

Mes siūlome: darbą šiuolaikiškoje, stabilioje kompanijoje;
visas reikalingas darbui priemones;
visas sąlygas profesionaliai tobulėti įgyjant vertingos patirties (vidiniai/ išoriniai mokymai, konsultavimas);
įtraukiančią partnerystę bei kolegų pagalbą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

"Adampolis Rental"
Mūsų kompanija užsiima naujos ir naudotos statybinės bei žemės ūkio technikos remontu ir pardavimu. Šiuo metu plečiame veiklą ir prie savo kolektyvo kviečiame prisijungti serviso meistrą.
Informacija apie ADAMPOLIS GROUP
1352 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
182
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vidas Čebatavičius