UAB „Miromax“

Serviso padalinio lyderis (elektromechanika)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Miromax“

Darbo pobūdis

Užtikrinti sklandžią įmonės serviso skyriaus veiklą,
nuo konkrečių darbų išbaigtumo iki bendro organizavimo,
kaip dirbant savarankiškai, taip ir su pagalbiniais darbuotojais

Pagrindinė atliekamų darbų tematika –
autonominės (t.y. maitinamos iš akumuliatorių) elektrinės pavaros –
nuo elektrinių dviračių iki elektrinių valčių

Darbų diapazonas –
nuo jau įmonėje naudojamos įrangos tikrinimo, diagnostikos, aptarnavimo, taisymo
(ir perdarymo/pritaikymo pagal užsakovų poreikius)
iki naujų gaminių surinkimo, gamybos ir projektavimo
(galimybes riboja tik Jūsų sugebėjimai)

Reikalavimai darbuotojui

(kuriuos atitikti BŪTINA tikintis pretenduoti į bent minimalų nurodytą atlyginimą! )

Noras ir sugebėjimas dirbti komandoje siekiant geriausio BENDRO rezultato

Savarankiškumas ir atsakomybė už priimamus sprendimus ir darbo rezultatus

Visapusiškas techninis išprusimas pakankamas visiems reikiamiems darbams atlikti
(kaip išvardinta aukščiau darbo aprašyme)

Anglų kalbos žinojimas pakankamas geram techninės dokumentacijos supratimui
(kitos kalbos – papildomas privalumas)

Privalumai
(įgalinantys pretenduoti į didesnį atlyginimą nei minimalus nurodytas)

Aktyvus teorinis ir/arba praktinis domėjimasis elektrinio transporto sritimi

Komunikabilumas bendraujant su kolegomis ir klientais įmonės veiklos klausimais
(kas įgalintų aktyvią pagalbą vadybos padaliniui)

Analogiškos srities (elektromechanika) savarankiško darbo su iššūkiais patirtis rinkos sąlygomis
(labai didelis privalumas!)

CAD projektavimo žinios ir sugebėjimai

Įmonė siūlo

Perspektyvų darbą elektrinio transporto srityje,
įgalinsiantį ne tik išlaikyti bet ir toliau tobulinti jūsų kvalifikaciją ir konkurencingumą
Tiesioginį bendravimą su kolegomis ir įmonės vadovu
Įmonės ir kolektyvo pagalbą vystant jūsų projektus artimose įmonės veiklai srityse

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

MIROMAX - nuo atskirų detalių iki tarnaujančio produkto. Nuo rato iki dviračio. Nuo LED diodo iki lauko vaizdo ekrano.

Siūlome individualizuotus sprendimus:
+ LED švieslentėms, Vaizdo ekranams,
+ Elektriniam transportui,

Darome viską kad konsultacijos, virstu optimaliais pasirinkimais.

Didžiausią veiklos dalį sudaro elektrinių rinkinių (dviračiams, motociklams, mašinoms, valtims bei kitoms transporto priemonėms) realizacija Lietuvos bei užsienio rinkose. Esame didžiausiu elektrinių rinkinių platintoju Europoje.

Kviečiame prisijungti ir tapti sekmingos komandos dalimi.
informacija apie UAB „Miromax“
1479 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.