Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SCANIA LIETUVA“

Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „SCANIA LIETUVA“

Darbo pobūdis

Aktyvus serviso paslaugų siūlymas ir pardavimas potencialiems klientams Šiaulių regione;
Aktyvus klientų vizitavimas;
Pasiūlymų teikimas bei dalyvavimas derybose;
Kontaktų su klientais palaikymas, iškilusių problemu sprendimas;
Tikslinės rinkos stebėjimas ir analizė, naujų klientų paieška;
Reikalingos dokumentacijos ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga pardavimų patirtis, pageidautina – automobilių serviso veikloje;
Aukštasis/aukštesnysis techninis/transporto inžinerinis išsilavinimas (privalumas);
Puikūs bendradarbiavimo ir derybiniai igūdžiai;
Proaktyvumas ir planavimo įgūdžiai dirbant su klientais;
Kūrybiškumas, gebėjimas surasti išeitis netipinėse situacijose;
Tvirtumas, savarankiškumas, atsakomybės jausmas, gebėjimas dirbti komandoje;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorijos (C kategorija butu privalumas).
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, MS Exel);
Geros anglų kalbos žinios;

Įmonė siūlo

  • Motyvuojančią priedų sistemą
  • Papildomų naudų paketą
  • Mokymus
  • Įmonės automobilį
  • Galimybę siekti karjeros įmonės viduje arba jos padaliniuose užsienyje
  • Ambicingų kolegų komandą augančiame servise

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Tarptautinė užsienio kapitalo transporto prekybos ir remonto įmonė.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog jus įtrauktume į įmonės kontaktų bazę ir informuotumėte apie naujus pasiūlymus.
informacija apie UAB „SCANIA LIETUVA“
4596 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
134
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2626 €
25% uždirba 2626-3273 €
25% uždirba 3273-4104 €
25% uždirba nuo 4104 €