Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vaišvydavos autoservisas“
More about company »

Serviso priėmėjas - detalistas

900–1500 Eur
Kaunas - UAB „Vaišvydavos autoservisas“

Darbo pobūdis

  • Automobilių važiuoklės servise
  • klientų konsultavimas
  • serviso darbu organizavimas
  • serviso užsakymų priėmimas
  • detalių užsakymas
  • pasiūlymų rengimas

Reikalavimai

  • labai geri bendravimo įgūdžiai
  • atsakingumas, iniciatyva, orientacija į rezultatus
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • anglų ir rusų kalbų mokėjimas privalumas
  • vairuotojo pažymėjimas
  • panašaus darbo patirtis būtų didelis privalumas.
  • techninis išsilavinimas

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą, laiku mokamą atlyginimą, įmonės nuolaidas.

Atlyginimas

900–1500 Eur atskaičius mokesčius

UAB Vaišvydavos autoservisas, nepriklausomas autoservisas teikiantis visas automobilių priežiūros ir remonto paslaugas. Teikiame plataus profilio remonto paslaugas lengviesiems ir komerciniams automobiliams ir kitoms transporto priemonėms. Esame profesionalų komanda, orientuota į geriausius rezultatus, todėl siekiame rasti optimalų sprendimą kiekvienam atvejui ir visus klientus išlydėti su šypsena ir puikiai veikiančia transporto priemone.