Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SKUBA“
More about company »

SERVISO PRIĖMĖJAS - MEISTRAS

Kaunas - UAB „SKUBA“

Darbo pobūdis

  • Klientų skambučių priėmimas;
  • Klientų priėmimas servise, konsultavimas, registravimas remontams;
  • Užsakymų priėmimas, tikslus klientų pageidavimų fiksavimas;
  • Taisomų sunkvežimių procesų sekimas ir klientų informavimas apie proceso eigą;
  • Darbų skirstymas bei dirbančių brigadų darbo laiko planavimas;
  • Detalių parinkimas naudojantis kompiuterine detalių atpažinimo sistema.
  • Įmonės atstovavimas sunkiojo transporto serviso paslaugų pardavimuose;

Reikalavimai

  • ne trumpesnė nei 2 metų patirtis sunkvežimių remonto srityje;
  • puikus krovininio transporto, autobusų ir spec.technikos konstrukcijos išmanymas;
  • prekybinė patirtis arba „pardavėjo gyslelė“;
  • gebėjimas dirbti kompiuteriu bei greitai įsisavinti naujas kompiuterines sistemas;
  • domėjimasis techninėmis inovacijomis;
  • greita orientacija, komunikabilumas, punktualumas, sąžiningumas, atidumas, aktyvumas;
  • organizaciniai sugebėjimai;
  • galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B kategorija, C ir kt.kategorijos - privalumas).

Mes jums siūlome

  • nuolatinio tobulėjimo reikalaujantį, aktyvų, atsakingą, plačią sritį apimantį darbą, bei jį atitinkantį atlyginimą ir motyvacinius priedus;
  • puikias darbo sąlygas naujame, moderniame sunkvežimių centre, adresu Vakarinis apl. 20, Kaunas
  • pažangiausias darbo priemones;
  • visas socialines garantijas;
  • darbą slankiuoju grafiku.
  • pagalbą ir palaikymą nuo pirmos darbo dienos.
  • ypač konkurencingą darbo užmokestį.

Duomenų apsauga
Informuojame – Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos konkurso tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UAB „Kauno skuba“ (į. k. ), Vakarinis apl. 20, LT- Kaunas, Lietuva.
UAB „SKUBA“

UAB „SKUBA“

"SKUBA" grupė - viena didžiausių sunkvežimių detalių prekybos įmonių Europoje. Įkurta 1992 metais ir valdo 22 dukterines įmones Lietuvoje bei užsienyje. Įmonių grupėje dirba virš 1000 darbuotojų.

UAB "KAUNO SKUBA" () veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba atsarginėmis dalimis komerciniam transportui bei servisas.

UAB "KAUNO SKUBA" šiuo metu turi 4 prekybos vietas: po vieną Tauragėje ir Kėdainiuose, bei 2 parduotuves Kaune.
Prieš metus įmonė atidarė naują modernų sunkvežimių remonto centrą, bei vieną didžiausių Pabaltijyje atsarginių detalių sandėlį.

Šiuo metu sunkvežimių remonto centras laukia pastiprinimo ir ieško naujo komandos nario:
Informacija apie UAB „SKUBA“
2263 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
320
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1586 €
25% uždirba 1586-1912 €
25% uždirba 1912-2513 €
25% uždirba nuo 2513 €
Vadovas: Raimondas Tovilavičius