Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

SERVISO PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB "AMSTON"

Darbo pobūdis

  • Dalyvavimas formuojant įmonių grupės serviso paslaugų pardavimo strategiją
  • Serviso veiklos efektyvumo analizė, paslaugų kokybės didinimas
  • Santykių su klientais bei tiekėjais palaikymas
  • Sisteminga rinkos poreikių/tendencijų ir konkurentų veiksmų analizė
  • Specializuotų serviso mokymų poreikio analizė, dalyvavimas mokymų politikos formulavime ir pagalba ją įgyvendinant

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas
  • Patirtis techninių produktų serviso/aptarnavimo/remonto srities vystyme bei tobulinime
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint)
  • Stiprūs analitiniai įgūdžiai
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Darbą nuolat augančioje įmonių grupėje
  • Mokymus, profesinio augimo bei karjeros galimybes
  • Palaikančią bei draugišką komandą
  • Motyvacinius priedus

Personalo atrankų įmonės „Amston“ klientė – DOJUS įmonių grupei priklausančios įmonės veikia žemės ūkio, miškų, komunalinės ir kitos specializuotos technikos pardavimų bei popardaviminio aptarnavimo sferose, atstovaudamos vienus didžiausių technikos gamintojų pasaulyje John Deere, Kuhn, Kockerling ir kt. Grupės įmonės veikia keturiose šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje bei Rusijos Federacijos Kaliningrado srityje. Daugiau apie įmonę www.dojusgroup.lt