Serviso specialistas (-ė) (kavos įrangos sprendimams)

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „FJB Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Kavos aparatų ir kitos įrangos pastovi priežiūra, garantinis ir po garantinis aptarnavimas, remontas, profilaktinių darbų atlikimas, gedimų nustatymas;
  • Kavos aparatų montavimas ir paruošimas darbui pas klientus;
  • Konsultacijos techniniais klausimais parenkant tinkamą įrangą, apmokymai įrangos naudojimu;
  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Nusimanymas techninėje srityje;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorijos;
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir komunikabilumas;
  • Tvarkingumas, darbštumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, organizuotumas;
  • Darbo patirtis panašioje srityje būtų privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas sugebėjimas laisvai dirbti su MS Office programomis.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Kvalifikaciją ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį, ir visas reikalingas darbo priemones;
  • Motyvacinius priedus;
  • Galimybę tobulėti, stažuotęs ir techninius mokymus įrangos tiekėjų rengiamuose kursuose;
  • Darbą nedideliame ir draugiškame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti savo gebėjimus;
  • Visas priklausančias darbuotojui LR įstatymų reglamentuojančias garantijas.

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis susitariamas, atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetencijas.

UAB „FJB Lithuania“

16 metų sėkmingai dirbanti Lietuvoje ir Latvijoje, valdanti "FJB", "Miko Coffee Service" padalinius. Turime puikią reputaciją ir didžiulį klientų pasitikėjimą.

Specializuojamės maisto žaliavų gėrimų ruošimui, restoranų įrangos, kavos aparatų ir vandens sistemų sprendimais „HoReCA“ ir B2B segmentui. Išskirtinis platintojas Baltijos šalyse Dr. Coffee komercinių aparatų, Miko Coffee, David Rio, Orsa drinks ir kitų prekinių ženklų.

Daugiau apie įmonės teikiamas paslaugas ir produktus galite rasti: fjb.lt ; mikokava.lt ; drcoffee-lietuva.lt
informacija apie UAB „FJB Lithuania“
2008 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.