Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
DOJUS įmonių grupė
More about company »

Serviso technikas

Alytus, Marijampolė - DOJUS įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Žemės ūkio technikos paruošimas, priežiūra, remontas.
Darbas Suvalkijos regione.

Reikalavimai

  • Techninis, inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis panašioje srityje-privalumas;
  • Domėjimasis technika ir inovatyviais produktais;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų k. pagrindai;
  • Kruopštumas, atsakomybė, savarankiškumas, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje, nuolat augančioje įmonėje;
  • Mokymus bei dideles tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas.

„DOJUS agro“ - tai įmonė, atstovaujanti didžiausią pasaulyje žemės ūkio mašinų gamintoją „John Deere“ Lietuvoje, Baltarusijoje, Kaliningrado srityje ir Latvijoje.
Informacija apie DOJUS įmonių grupė
50
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Audrius Kavaliauskas