Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
GARANT GROUP
More about company »

SERVISO TECHNIKAS (-Ė)

Vilnius - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

  • Priešgaisrinių ir saugos priemonių patikra, aptarnavimas remontas pagal galiojančius techninius reikalavimus.

Reikalavimai

  • Profesinis – techninis išsilavinimas.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Anglų kalbo mokėjimas (privalumas).
  • Darbas techninio aptarnavimo srityje (privalumas).
  • Atsakingumas ir kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Darbuotojo mokymus (apmokome atlikti ir įsisavinti darbą).
  • Konkurencingą atlyginimą, priedus už rezultatus, darbui reikalingas priemones.
  • Draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas.

Įmonė veiklą vykdo daugiau kaip dvidešimt metų.
Kompanijos pagrindinė veikla susijusi su laivų remontu ir techniniu aptarnavimu.