Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Viltechmeda“

SERVISO TECHNIKAS/-Ė

985 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Viltechmeda“

Darbo pobūdis

Medicinos prietaisų (maitinimo siurblių) kokybiškas aptarnavimas;
Prietaisų testavimas;
Atsarginių detalių keitimas;
Prietaisų plovimas;
Dėžučių lankstymas, lipdukų klijavimas ir prietaisų pakavimas.

Reikalavimai

Profesinis aukštesnysis išsilavinimas (gali būti studentas);
Atidumas detalėms, kruopštumas, noras mokytis;
Anglų kalbos pagrindai (skaitymas, teksto suvokimas);
Gebėjimas dirbti kompiuteriu (pagrindai).

Mes jums siūlome

Darbą antroje pamainoje (darbo valandos nuo 16:00 iki 00:40 val.);
Terminuotą darbo sutartį iki 2021 05 31;
Darbuotojų mokymus (apmokome atlikti ir įsisavinti operacijas);
Galimybę dirbti modernioje aukštųjų technologijų kompanijoje;
Draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

985 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “VILTECHMEDA”, pasaulinės Moog Inc. grupės narė - nuo 1993 metų kurianti ir gaminanti medicinos prietaisus - infuzinius švirkštinius siurblius, tiekianti savo gaminius Lietuvos gydymo įstaigoms, bei eksportuojanti į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.
informacija apie UAB „Viltechmeda“
134
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.