Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Agroratas“
More about company »

Serviso technikas

Kėdainiai, Jonava, Ukmergė - UAB „Agroratas“

Darbo pobūdis

  • Technikos gedimų diagnozavimas bei šalinimas;
  • Darbas su kompiuterine diagnostine įranga;
  • Kondicionierių pildymas;
  • Atsarginių detalių užsakymas ir techninės dokumentacijos pildymas;

Reikalavimai

  • Techninis, inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis žemės ūkio technikos remonte;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS office aplinkoje);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Traktorininko pažymėjimas (privalumas);

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje įmonėje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Darbo vietą Kėdainiuose.

Agroratas - žemės ūkio technikos atsarginių dalių prekyba ir optimizavimo sprendimai.
Informacija apie UAB „Agroratas“
1896 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Nerijus Kukšas