Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Finėjas"
More about company »

SERVISO VADYBININKAS (-Ė) darbui Vievyje

Vilnius, Lentvaris, Trakai - UAB "Finėjas"

Darbo pobūdis

Vilkiko remonto darbų atlikimo organizavimas užsienyje.

Reikalavimai

  • anglų ir rusų kalbų įgūdžiai;
  • techninis išsilavinimas - privalumas;
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • derybiniai įgūdžiai, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • darbą vienoje perspektyviausių ir sparčiai augančioje kompanijoje;
  • draugišką, ambicingą kolektyvą;
  • puikias darbo sąlygas (biuras Vievyje, iš Vilniaus vežiojame);
  • konkurencingą atlyginimą;
  • profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • komandiruotes į Belgijos įmonės padalinį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB “Finėjas”, 24 metus sėkmingai dirbanti tarptautinių gabenimų ir logistikos įmonė, kurioje šiuo metu dirba per 1550 darbuotojų, plečia savo veiklą ir prie savo veržlaus, jaunatviško kolektyvo kviečia prisijungti
Informacija apie UAB "Finėjas"
836
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaidotas Lenktys