Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Eva King"
More about company »

Serviso vadybininkas

Klaipėda - UAB "Eva King"

Darbo pobūdis

Serviso klientų užsakymų priėmimas ir operatyvus jų valdymas
Remonto sąmatų klientams sudarymas, derinimas, klientų informavimas
Detalių remontui užsakymų administravimas
Darbų organizavimas, techninių problemų sprendimų ieškojimas

Reikalavimai

Atsakingumas, kruopštumas, komunikabilumas, sąžiningumas
Lietuvių, anglų, rusų kalbų mokėjimas
Technikos sandaros ir specifikacijų supratimas, domėjimasis technika
Inžinierinis ar techninis išsilavinimas (privalumas)
Panašaus darbo patirtis (privalumas)

Mes jums siūlome

Saviraiškos ir tobulėjimo galimybes
Socialines garantijas
Darbą draugiškame kolektyve
Kvalifikacijos kėlimo galimybes
Dirbti ir tobulėti pasauliniu mąstu pripažinto ženklo atstovybėje

Atlyginimas

Derybų klausimas

Įmonė UAB "Eva King" dirba jau 20 metų. Yra pasaulinės rinkos lyderio - kompanijos "THERMO KING" atstovas Lietuvoje.
Veiklos pobūdis - "Thermo King" šaldymo įrangos pardavimas, montavimas, garantinė ir pogarantinė priežiūra bei remontas.
Informacija apie UAB "Eva King"
1556 €
Vid. atlyginimas bruto
(92% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Speičys