Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "B.A.M. Vermeer Services"
More about company »

Sezoninis darbas (braškės)

600–1300 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "B.A.M. Vermeer Services"

Darbo pobūdis

Sezoninis darbas susijęs su braškėmis, esančiomis šiltnamyje ar lauke ant kranų. Sezonas prasideda kovo mėnesį ir tęsiasi iki rugsėjo. Dienos darbai: paruošti augalus derlio nuėmimui, nuo balandžio mėnesio nurinkti braškes ir sudėti į joms skirtas dėžes. Braškės yra atrenkamos pagal jų kokybę.

Reikalavimai

  • Pranašumas: patirtis dirbant su braškėmis
  • Anglų arba vokiečių kalbos pagrindai
  • Jūs galite dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje, esate lankstus ir motyvuotas
  • Neteistumo pažyma

Mes jums siūlome

Sutarties + Atlyginimo informacija
Darbo sutartis Olandijoje (B.A.M. Vermeer Uitzend B.V.)
Jūsų atlyginimas susidės iš šių dalių:
  • Pradinis bruto atlyginimas 9.59- eur už valandą
  • 4 savaičių periodiniai atlyginimo mokėjimai, praėjus 10 dienų po period pabaigos
  • sveikatos draudimo išskaičiavima: 22.19 eur už 1 savaitę
  • gyvenamosios vietos nuoma: 75 eur už 1 savaitę

Gyvenamosios vietos aprašymas
WiFi internetas, tualetai ir dušai (bendri), skalbimo mašina+džiovyklė, virtuvė. Dviratis (už 50 eur užstatą) Parduotuvė už 10 min kelio dviračiu. Nuoma – 75 eur už 1 savaitę, taip pat nuoma skaičiuojama Jums išvykus-jei norite išlaikyti tą patį kambarį. Išvalius ir atlaisvinus kambarį – iš Jūsų už nuomą nebus skaičiuojamas mokestis, Jums išvykus atostogoms. Depozitas už raktus bus 50,- eur. Po raktų gražinimo, Jūs atgausite depozitą už raktus. Mes apgyvendiname vietoje, kurios atitinka standartus, maximum viename name gyvena 18 asmenų.

Draudimas
Pagal įstatymą Jūs privalėsite turėti sveikatos draudimą, mes Jums jį galime suorganizuoti už konkurencingą 22,19 eur kaina (1 savaitei). Dalis iš šio draudimo gali būti grąžinta, kreipiantis į taip vadinamą ‘Zorgtoeslag’, suma priklauso nuo Jūsų atlyginimo dydžio bei asmeninės situacijos. Be to, mes turime kolektyvinio draudimo sutartį dėl atsakomybės, nelaimingų atsitikimų ir avarijų, kurių kaina yra 0,28 eurų per dieną.

Kelionės į darbą/namus
Keliones iš/į Jūsų namus apmokėsite patys – mes galime rezervuoti Jums vietą viename iš įmonei priklausančių keleivinių autobusų arba galime nupirkti lėktuvo bilietą (šios išlaidos bus atskaičiuotos iš Jūsų atlyginimo).
Skrendant į Eindhoveno arba Weeze oro uostą, mes galime suorganizuoti transporta iki darbo vietos nemokamai, jei kelionės vyks savaitgaliais, kitu atveju-šias išlaidas dengsite iš savo atlyginimo.
Kelionės iš darbo į gyvenamąją vietą – vyksite su dviračiu arba pėstute-gyvenamoji vieta bus netoli darbo.

Darbo grafikas
Darbo grafikas bus sutariamas su darbdaviu, taip pat ir atostogos.
Prašau susisiekti tel. nr.: arba el. paštu:

Atlyginimas

600–1300 Eur atskaičius mokesčius
UAB "B.A.M. Vermeer Services"

UAB "B.A.M. Vermeer Services"

B.A.M. Vermeer Services vairuotojai kasdien dirba visoje Prancūzijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos, Ispanijos teritorijoje. Mūsų transporto priemonės aprūpintos sudėtinga transporto sekimo sistema Transics, kuri leidžia atidžiai stebėti krovinio buvimo vietą. Visi mūsų vairuotojai turi reikiamą įrangą, ADR sertifikatus, o tai leidžia mums pasiūlyti platų paslaugų spektrą pervežant LTL ar SLR krovinius.

Similar job ads: