UAB „Personalo valdymo sistemos“

Šiaulių regiono pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1758 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Jūsų darbo pobūdis būtų:

Aktyvūs pardavimai, rinkos analizė, naujų klientų paieška;
Nuoseklus darbas su esamais klientais, jų vizitavimas;
Klientų techninis konsultavimas dėl aukštuminės įrangos naudojimo;
Aukštuminės įrangos nuomos vykdymas ir su tuo susijusios dokumentacijos pildymas;
Logistikos organizavimas iš / į objektus;
Gilinimasis į turimos įrangos technines galimybes ir jų išmanymas;
Komercinių pasiūlymų rengimas ir pateikimas esamiems bei potencialiems klientams;
Ilgalaikių santykių su klientais plėtojimas.

Reikalavimai:

Aukštasis universitetinis / neuniveristetinis išsilavinimas (techninis / vadybinis);
Sėkminga panašaus darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai;
Bendras techninis išprusimas;
Puikios rusų kalbos žinios raštu ir žodžiu (anglų kalbos mokėjimas – privalumas);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Greitas loginis mąstymas, sprendimų priėmimas ir puikūs bendravimo įgūdžiai;
Aktyvumas, dinamiškumas ir iniciatyvumas.

Mes siūlome:

Galimybę dirbti geroje aplinkoje ir panaudoti turimas profesines kompetencijas bei ugdyti naujas;
Karjeros galimybes;
Darbo rezultatus atitinkantį atlygį su perspektyva didėti.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Jūsų CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 1758 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai priklausantys nuo rezultatų.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - įmonė, užsiimanti aukštuminės įrangos – kopėčių, bokštelių, keltuvų ir teleskopinių krautuvų nuoma, nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško Šiaulių regiono pardavimų vadybininko (-ės).