Celsis UAB

Šildymo, santechnikos produktų pardavėjas/konsultantas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - Celsis UAB

Darbo pobūdis

Šildymo, santechnikos produktų, komplektuojančių detalių parinkimas. Klientų konsultavimas. Šildymo, santechnikos produktų pardavimas. Prekybinės salės, ekspozicijos priežiūra; Pasiūlymų klientams ruošimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • darbštumas,
  • komunikabilumas,
  • bendravimas ir dėmesys klientui
  • nuolatinis mokymasis

Įmonė siūlo

  • nuolatinį darbą
  • stabilų atlyginimą
  • nuolatinį tobulėjimą
  • specializuotus seminarus;
  • karjeros augimo perspektyvas

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Celsis UAB

Celsis UAB

Celsis UAB – tai šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangos prekybos bendrovė, veikianti nuo 1994 metų. Klientams teikiame platų šildymo katilų, šilumos siurblių, židinių, krosnelių, saulės kolektorių, vandens šildytuvų, radiatorių, konvektorių, vamzdynų, įrankių, dūmtraukių, ortakių, siurblių, vandens filtrų, kolektorių, rekuperatorių, kondicionierių, dušo kabinų, vandens maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, santechninės keramikos, vonios kambario baldų, vonios aksesuarų, virtuvės plautuvių asortimentą.
Mūsų kompanija specializuojasi didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, turi didelius sandėliavimo plotus ir gausias prekių atsargas. Naudodami ištobulintą logistikos sistemą, užtikriname nepertraukiamą prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurią Lietuvos vietą.
informacija apie Celsis UAB
2980 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
320
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1888 €
25% uždirba 1888-2282 €
25% uždirba 2282-2969 €
25% uždirba nuo 2969 €