UAB „Orfėjas“

Šildymo-vėdinimo įrangos aptarnavimo inžinierius elektrikas

800-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Orfėjas“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingo ir kruopšataus darbuotojo. Darbo pobūdis - šildymo ir vėdinimo įrangos aptarnavimas (servisas).
Naujam komandos nariui suteiksime visus reikalingus mokymus ir priemones

Reikalavimai

Elektrotechnikos žinios;
Vairuotojo pažymėjimas;
Panašaus darbo patirtis šioje srityje privalumas

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
Visas darbui reikalingas priemones.
Mokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. į rankas
priklauso nuo patirties ir rezultatų.

UAB „Orfėjas“ – pramoninę šildymo ir vėsinimo įrangą tiekianti įmonė, kuri savo veiklą vykdo nuo 2003 metų. 16 metų patirtis, daugiau nei 5000 įrengtų pramoninių bei komercinių objektų, aukščiausias klientų pasitenkinimas produktais bei aptarnavimu – leidžia mums vadintis didelių ervių šildymo bei vėsinimo specialistais.