Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Visual solutions"
More about company »

Silpnų srovių inžinierius

Nuo 900 Eur
Vilnius - UAB "Visual solutions"

Darbo pobūdis

Patalpų apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos sistemų, vaizdo stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolių, telefonspynių, kompiuterinių tinklų paleidimas, projektavimas, montavimo organizavimas. Monitoringas bei gedimų šalinimas, komandos konsultavimas. Domėjimasis rinkos tendencijomis ir naujausiomis technologijomis.

Reikalavimai

Išsilavinimas elektrotechnikos, elektronikos ar telekomunikacijų srityje būtų privalumas;
Ne mažesnė nei 1 metų inžinerinio darbo patirtis vaizdo stebėjimo, apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos, praėjimo kontrolės, ryšių ir kompiuterinių sistemų srityje;
Gebėjimas programuoti apsaugos sistemas, vaizdo stebėjimo sistemas, praėjimo kontroles ir kt.;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Atsakingumas, kruopštumas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Mes jums siūlome

Darbą augančioje ir tobulėjančioje komandoje;
Fiksuotą atlyginimą bei motyvacinę sistemą;
Visas reikalingas darbo priemones.

Atlyginimas

Nuo 900 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Visual solutions“ – jauna ir veržli įmonė, užsiimanti vaizdo stebėjimo, apsaugos bei išmanių namų įrangos prekyba bei montavimu.
Mūsų klientai - tai fiziniai bei juridiniai asmenys, kuriems svarbus jų turto saugumas.
Mes Jums siūlome įdomų ir dinamišką darbą stiprinant bei plečiant įmonės veiklą. Turėsite galimybę prisidėti prie sėkmingo projekto vystymo, susidursite su naujais iššūkiais, galėsite realizuoti savo sumanymus siekiant geriausio rezultato.
Informacija apie UAB "Visual solutions"
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laurynas Baublys