Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Šilumos gamybos ir tiekimo tarnybos vadovas

Panevėžys - VšĮ ''Velžio komunalinis ūkis''

Darbo pobūdis

  • Gamybos proceso organizavimas, koordinavimas ir optimizavimas.
  • Gamybos planų vykdymas, resursų paskirstymas ir efektyvus jų panaudojimas, rezultatų pateikimas ir analizė.
  • Kolektyvo formavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas, pageidautina specializacija šilumos energetikos inžinerija.
  • Vadovaujamo darbo patirtis.
  • Darbų saugos instrukcijų žinojimas, darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

VšĮ ''Velžio komunalinis ūkis''

VšĮ Velžio komunalinis ūkis gamina ir tiekia šilumos energija Panevėžio rajone. Eksploatuoja 56 įvairios galios kieto ir dujinio kuro katilines.