Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Šilumos ir suspausto oro ūkio specialistas (budintysis)

Darbo pobūdis

Prižiūrėti, reguliuoti, remontuoti oro, garo, vandens padavimo įrenginius.

Reikalavimai

14 KW ir didesnės galios kompresorinės mašinisto pažymėjimas ar slėgiminių indų operatoriaus pažymėjimo;
Gebėti valdyti suspausto oro technologinį procesą;
Gebėti nustatyti veikiančių įrengimų gedimus.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą profesionalų komandoje;
Teisingą požiūrį į darbuotoją ir jo atliekamą darbą;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

Ilgametę patirtį turinti gamybinė įmonė pasitelkus pažangią technologiją ir patyrusių specialistų komandą, gaminanti aukščiausios klasės produkciją, plečiasi ir į komandą Kaune kviečia prisijungti: