ATEA grupė

SISTEMŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Kaunas - ATEA grupė

Darbo pobūdis

  • Tarnybinių stočių diegimas ir aptarnavimas;
  • Atsarginių duomenų kopijų darymas;
  • Bendravimas su ryšio ar kitų IT paslaugų tiekėjais;
  • Sistemų monitoringas ir gedimų šalinimas;
  • Dalyvavimas projektuose;
  • kiti administratoriaus darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažiau kaip 2 metai sistemų administratoriaus darbo patirtis;
  • Microsoft Windows Server išmanymas;
  • Active Directory, MS SQL, MS Exchange, MS Terminal servisų konfigūravimas/valdymas;
  • Virtualizacijos platformų išmanymas
  • Techninės anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas ir organizuotumas.

Privalumai:
  • Microsoft sertifikatai;
  • Tinklo komutatorių ir maršrutizatorių konfigūravimo žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Mūsų šūkis - The Place to Be
Mus visus vienija bendra vizija sukurti vietą, kurioje būtų gera ir naudinga visiems – darbuotojams, klientams, partneriams ir akcininkams. Prisijunk - ir padėk tai įgyvendinti #TP2B
ATEA grupė

ATEA grupė

Atea – didžiausia Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėja. Savo klientams mes kuriame vertę teikdami produktus, paslaugas bei sprendimus IT infrastruktūrai, informacinėms sistemoms, objektų bei sistemų saugumui. Atea Baltijos šalyse dirba daugiau nei 700 darbuotojų, o bendra apyvarta 2015 metais siekė 107 mln. Eurų.
Atea grupė yra pirmaujanti IT infrastruktūros sprendimų teikėja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, jos apyvarta sudaro apie 3 mlrd. Eurų.

Daugiau apie ATEA gali sužinoti