Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
More about company »

Sistemų administratorius (-ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Darbo pobūdis

  • Linux arba Windows sistemų administravimas ir serverių priežiūra;
  • saugumo stebėsena, kritinių situacijų prevencija;
  • sistemų analizė, efektyvumo didinimas, parametrų optimizavimas;
  • dokumentacijos rengimas ir atnaujinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 1 metų sistemų administravimo patirtis;
  • serverių ir programinės įrangos veikimo, diegimo ir priežiūros žinios;
  • monitoringo sistemų žinios;
  • komandinio darbo įgūdžiai;
  • kruopštumas, savarankiškumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Suderinama su studijomis;
  • Draugišką kolektyvą;
  • kompetencijos ugdymo galimybes ir profesinius iššūkius.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) yra valstybinė aukštoji mokykla.
Tai yra viena didžiausių aukštųjų mokyklų Lietuvoje, siekianti tapti technikos ir inžinerijos mokymo bei tyrimų lydere Baltijos šalyse.
Informacija apie Vilniaus Gedimino technikos universitetas
1579 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
1285
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 803 €
25% uždirba 803-1267 €
25% uždirba 1267-1984 €
25% uždirba nuo 1984 €
Vadovas: Alfonsas Daniūnas