Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Novian Systems“

Sistemų analitikas (-ė)

Nuo 2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Darbas namuose, Vilnius - UAB „Novian Systems“

Darbo pobūdis

TAU, turinčiam IT išsilavinimą ir patirtį analizuojant informacines sistemas.
MES, kuriantys informacines sistemas, verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimus verslui bei viešajam sektoriui.
SIŪLOME šaunių kolegų komandą, įdomų darbą įvairialypiuose, dideliuose ir daugeliui žmonių svarbiuose projektuose, lankstų darbo grafiką, papildomą sveikatos draudimą, patogią darbo vietą Vilniaus centre su poilsio ir aktyvaus laisvalaikio zonomis.
ĮVERTINSIME, jei turi analitinį mąstymą ir gebi aiškiai komunikuoti.
PATIKĖSIME informacinių sistemų analizę.

SISTEMŲ ANALITIKAS (-Ė)
Darbo aprašymas:

Informacinių sistemų analizė;
Detalių veiklos reikalavimų specifikacijų rengimas;
Dalyvavimas sistemos programavimo, testavimo, priėmimo bandymų, dokumentavimo, mokymų ir priežiūros veikloje;
Detalios veiklos reikalavimų specifikacijos vertinimo atlikimas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina IT srityje);
Ne mažesnė nei 1 metų sistemų analizės patirtis bei atliekant reikalavimų specifikacijos vertinimą ir procesų/analizės dokumentavimą;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Lyderystės kompetencijos: analitinis ir sisteminis mąstymas, iniciatyvumas;
Komunikabilumas: gebėjimas kalbėti, klausyti ir rašyti.

Privalumai:
Atsakingumas;
Gebėjimas paprastai ir aiškiai rašyti specifikacijas;
Procesų modeliavimo, specifikacijų rašymo naudojant UML, naudotojo sąsajos projektavimo patirtis;
Patirtis viešajame sektoriuje.

Mes jums siūlome

Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve.
Įdomius, didelius ir įvairias gyvenimo sritis keičiančius projektus.
Tobulėjimo galimybes ir darbo perspektyvas.
Patogią darbo vietą Vilniaus centre („Vilniaus vartuose“).
Nemokamą automobilio parkavimą arba nemokamą važiavimą viešuoju transportu.
Papildomą sveikatos draudimą.
Įdomų laisvalaikį ir šventes su kolegomis.
Darbo per nuotolį galimybes.

Atlyginimas

Nuo 2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nacionalinių ir „išmaniųjų miestų" e. sistemų kūrimas, verslo analitikos ir automatizavimo procesų sprendimai, - tai sritys, kuriose įmonė yra sukaupusi daugiausia patirties. „Novian Systems" siūlo platų paslaugų paketą, siekia Lietuvoje ir Estijoje sukauptas žinias bei kompetencijas didžiųjų duomenų, dirbtinio intelekto, robotizuoto procesų automatizavimo srityse efektyviai pritaikyti verslo ar institucijų poreikiams.
informacija apie UAB „Novian Systems“
2909 €
Vid. atlyginimas bruto
(91% didesnis už LT vidurkį)
78
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1824 €
25% uždirba 1824-2767 €
25% uždirba 2767-4105 €
25% uždirba nuo 4105 €