Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"
More about company »

SISTEMŲ ANALITIKAS

Vilnius - UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"

Darbo pobūdis

  • Verslo reikalavimų analizė ir derinimas;
  • Reikalavimų sistemų pakeitimams projektavimas ir specifikavimas;
  • Užduočių programuotojams ar tiekėjams teikimas (užduočių valdymui naudojama JIRA sistema);
  • Pakeitimų sistemose įdiegimas ir testavimas;
  • Draudimo produktų draudimo informacinėje sistemoje kūrimas ir keitimas.

Reikalavimai

  • Analitinis mąstymas;
  • Geros PL SQL žinios;
  • Darbo patirtis su duomenų bazėmis;
  • Geri bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžiai, atsakingumas;
  • Mokėti anglų kalbą.

Mes jums siūlome

  • 5 papildomas kasmetinių atostogų dienas;
  • Sveikatos draudimą bei nuolaidas draudimo paslaugoms;
  • Darbą draugiškoje komandoje, tarptautinėje įmonėje;
  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.