Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Penkių kontinentų įmonių grupė
More about company »

SISTEMŲ PALAIKYMO INŽINIERIUS (-Ė)

Vilnius - Penkių kontinentų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • specializuotų banko IT sistemų ir specializuotos bankinės IT įrangos palaikymas
  • bendravimas su klientais tarptautiniu mastu, incidentų administravimas ir sprendimas

Reikalavimai

  • Išsilavinimas IT srityje
  • Sistemų palaikymo/administravimo patirtis
  • Geri JAVA (J2EE, SWT, Hibernate, JMS) technologijų žinojimas , JBoss administravimo patirtis būtų pivalumas
Windows sistemų žinios
  • Oracle, Postgres administravimo žinios ir patirtis
  • Gebėjimas aptikti ir spręsti problemą
  • Bendravimo patirtis su klientais būtų privalumas
Naudingi įgūdžiai:
Unix ir/arba Windows sistemų žinios
Tinklų technologijų žinios
bankomatų ir/arba savitarnos įrangos žinios ir instaliavimo patirtis būtų privalumas
Įvairių sistemų testavimo būdų išmanymas

Mes jums siūlome

  • Jūsų lūkesčius atitinkančios finansinės sąlygos, papildomas skatinimas kelti kvalifikaciją
  • kasmetinės atostogos pagal iš anksto tvirtinamą grafiką, papildomos lengvatos tėvams, auginantiems vaikus
  • modernus, strategiškai patogioje vietoje esantis biuras, naujoviškos darbo priemonės
  • papildomos sporto, pramogų ir poilsio zonos biure
  • įmonei priklausančios kavinės paslaugos su specialia nuolaida kiekvieną dieną, galimybė atsiskaityti darbuotojo pažymėjimu (taikant paylo sprendimą)
  • bibliotekoje sukauptos ir nuolat pagal Jūsų poreikį atnaujinamos žinios
  • mokymai, sertifikatai, komandiruotės kvalifikacijai kelti - darbdavio sąskaita
  • specialios partnerių nuolaidos
  • draugiškai, pozityviai nusiteikęs kolektyvas
  • tradicinės šventės, 3 dienų visos įmonių grupės darbuotojų išvykos ir pan.
Pokalbiui pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardintus reikalavimus.
Konfidencialumą garantuojame.

Video apie įmonę:

1992 m. įkurta įmonių grupė „Penki kontinentai“ šiandien yra viena pažangiausių tarptautinių korporacijų, dirbančių bankinių technologijų, inovatyvių mokėjimo sprendimų, šviesolaidinio interneto, IP televizijos, telefonijos, intelektinio būsto srityse. Įmonės sprendimai ir paslaugos prieinami pasaulinėje rinkoje, o produktai platinami beveik 77 šalyse.
Daugiau:
www.bs2.lt/
www.ashburn.eu/
www.penki.lt/
profit.5ci.lt/
Taip pat į savo komandą priimsime:
www.penki.lt/karjera /
www.bs2.lt/kompanija/karjera/
www.ashburn.eu/lt/karjera/