Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Barbora"
More about company »

Sistemų vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Barbora"

Darbo pobūdis

  • Įmonės vidinių sistemų testavimas ir patvirtinimas išleidimui į produkciją;
  • Įmonės sprendimų dokumentavimas;
  • Bendradarbiavimas su programuotojų ir tiesioginių vartotojų komanda;
  • Siūlymų teikimas dėl esamos sistemos tobulinimo;
  • Darbuotojų informavimas apie diegimus ir sistemų atnaujinimus;
  • Pirmo lygio kontaktas sprendžiant sistemų trikdžius;
  • Bendradarbiavimas su ryšių paslaugų tiekėjais;
  • Darbo įrenginių priežiūra ir paruošimas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis (didelis privalumas);
  • Gebėjimas identifikuoti ir spręsti technines problemas;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, analitinis mąstymas, kūrybiškumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Imlumas naujovėms ir asmeninės ambicijos tobulėti;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą jaunatviškoje ir sėkmingai augančioje įmonėje;
  • Partnerių teikiamas nuolaidas;
  • Karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

BARBORA – patogi maisto bei kitų kasdienių prekių parduotuvė internete, kuri padeda sutaupyti laiko apsiperkant.

Darbo principai, kuriais vadovaujamės:
  • orientacija į klientą;
  • atsakomybė ir rūpestis;
  • kūrybiškumas;
  • dėmesys detalėms;
  • laiko planavimas;
  • efektyvumas;
  • komandinis darbas.
Informacija apie UAB "Barbora"
783 €
Vid. atlyginimas bruto
435
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Kibildis