Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pabaltijo automobilių prekyba“
More about company »

Siūlomas papildomas darbas prancūzų kalba kalbančiam žmogui.

200 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - UAB „Pabaltijo automobilių prekyba“

Darbo pobūdis

Ieskomas darbuotojas automobiliu detalemis, internetu, prekiaujanciai imonei atstovauti Prancuzijos rinkai t.y. atsiliepineti i telefono skambucius, atsakineti i laiskus ir uzklausimus. Vidutinis darbo apkrovimas Vokietijos, Lenkijos, Rusijos rinkose: 3-5 skambuciai/laiskai per diena.

Pagrindiniai reikalavimai:

  • Gebejimas skaityti ir rasyti prancuziskai, versti LT-FR ir FR-LT kalbomis.
  • Komunikabilumas

Mes jums siūlome

  • Sazininga atlyginima.
  • Prie vietos ir laiko neprirista darbo vieta.
  • Nereikalinga patirtis

Atlyginimas

200 €/mėn. į rankas

UAB “Pabaltijo automobilių prekyba“ –tai vienas didžiausių, 15 metų veikiantis, automobilių laužynas Lietuvoje. Įmonė užsiima naudotų automobilių ir jų detalių importu/eksportu bei prekyba iš Europos ir JAV.
informacija apie UAB „Pabaltijo automobilių prekyba“
664 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 607 €
25% uždirba 607-607 €
25% uždirba 607-618 €
25% uždirba nuo 618 €