Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Panevėžio statybos trestas“
More about company »

ALIUMINIO LANGŲ IR KONSTRUKCIJŲ KONSTRUKTORIUS

Vilnius - AB „Panevėžio statybos trestas“

Darbo pobūdis

Įmonei reikalingas aliuminio langų ir aliuminio konstrukcijų konstruktorius-projektuotojas, reikalui esant sugebantis organizuoti aliuminio konstrukcijų montavimo (vadovavimas) darbus.

Reikalavimai

1. Patirtis aliuminio konstrukcijų projektavimo srityje ne mažiau nei 3 metai;
2. "Reynaers" aliuminio profilių sistemų išmanymas;
3. Aukštasis išsilavinimas;
4. Sugebėjimas efektingai vadovauti montuotojų brigadai;
5. Vairuotojo pažymėjimas;
6. Kompiuteriniai įgūdžiai (AutoCad).

Privalumai:

1. Anglų kalbos mokėjimas;
2. Kompiuteriniai įgūdžiai (Sistela);
3. Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
4. Kvalifikacijos atestatas.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą už faktiškai atliktą darbų kiekį;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką ir puikiai savo darbą išmanantį kolektyvą.

Tel. pasiteirauti: 8-682-

AB „Panevėžio statybos trestas”- bendrovė, sėkmingai dirbanti bendrųjų ir specializuotų statybos darbų, projektų valdymo ir projektavimo darbų srityje Lietuvos ir užsienio rinkose.
Informacija apie AB „Panevėžio statybos trestas“
1777 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
172
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1018 €
25% uždirba 1018-1421 €
25% uždirba 1421-2326 €
25% uždirba nuo 2326 €
Vadovas: Dalius Gesevičius