UAB „Hirexo“

Siūlome darbą kambariniui (-ei) Olandijoje (DARBO PASIŪLYMAS POROMS)

1500-1700 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Hirexo“

Darbo pobūdis

  • viešbučio kambarių tvarkymas, patalynės keitimas;
  • vonios valymas, higieninių reikmenų papildymas;
  • dulkių ir grindų valymas;
  • bendras švaros plaikymas patalpose.

Darbo grafikas
  • 38 darbo valandos per savaitę, pagal iš anksto sudaromą darbo grafiką.

Reikalavimai darbuotojui

  • gebėti susikalbėti anglų kalba;
  • tvarkinga išvaizda;
  • švaros pojūtis, dėmesingumas detalėms;
  • noras dirbti ir užsidribti.

Įmonė siūlo

  • apgyvendinimą;
  • nemokamą transportą į darbą;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • 3 dienų apmokymus;
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. į rankas

Mes – „Hirexo“, įdarbinimo agentūra, padedanti įvairių sričių specialistams, kvalifikuotiems ar nekvalifikuotiems darbuotojams rasti jų ieškantį darbdavį tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.
MISIJA
Savų siekių turi tiek darbuotojai, tiek darbdaviai, todėl esame partneris, kuris užtikrina, kad abi pusės rastų saugumą: darbuotojas finansinį, socialinį ir psichologinį, darbdavys – savalaikį ir kokybišką paslaugų atlikimą