UAB „Neragauta Azija“

Siūlome darbą virėjams ir sushi meistrams naujame MANAMI restorane!

Nuo 1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Neragauta Azija“

Darbo pobūdis

  • Darbas su modernia virtuvės įranga;
  • Patiekalų gamyba pagal patvirtintas technologines korteles;
  • Sushi gamyba;
  • Produkcijos kokybės ir likučių kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, sąžiningumas, tvarkingumas;
  • orientacija į aukštą maisto kokybę ir darbo rezultatus;
  • virėjo/ virėjo padėjėjo darbo patirtis;
  • higienos ir sanitarijos normų žinojimas.

BE PATIRTIES APMOKOME!

  • Profesionalius mokymus, galimybę tobulėti ir karjeros perspektyvas;
  • lankstų darbo grafiką bei įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje;
  • darbą strategiškai patogioje darbo vietoje Vilniaus centre;
  • visas socialines garantijas ir konkurencingą darbo užmokestį;
  • skanius pietus ir kavą tik su personalui skirta nuolaida!

Atlyginimas

Nuo 1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Manami - kelionė po neragautą Aziją
informacija apie UAB „Neragauta Azija“
1160 €
Vid. atlyginimas bruto
228
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 656 €
25% uždirba 656-1085 €
25% uždirba 1085-1576 €
25% uždirba nuo 1576 €