Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Amber Food"
More about company »

Siūlome darbą virėjams (-oms) Plungėje

Plungė - UAB "Amber Food"

Darbo pobūdis

  • Patiekalų gamyba restorane pagal įmonės patvirtintas technologines korteles.

Reikalavimai

  • Virėjo darbo patirtis (nemokančius apmokome);
  • Orientacija į patiekalų kokybę;
  • Sąžiningumas, organizuotumas, atsakingumas, komunikabilumas, paslaugumas;
  • Puikūs darbo komandoje įgūdžiai;
  • Higienos normų, geros praktikos taisyklių išmanymas;
  • Gera nuotaika ir plati šypsena.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį ir geras darbo sąlygas;
  • Darbą strategiškai patogioje miesto vietoje;
  • Skanius pietus ir kavą su tik personalui skirta nuolaida.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

SIEKIAME RODYTI ASMENINĮ DĖMESĮ KIEKVIENAM SVEČIUI patiekalų šviežumu, kokybe, puikiu skoniu ir išvaizda,
maloniu aptarnavimu!