Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Listingas“
More about company »

Siuntinių pakuotojas

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Kretinga - UAB „Listingas“

Darbo pobūdis

Pagrindiniai darbai: monetų rūšiavimas, skaičiavimas, svėrimas, pakavimas. Užsakymų formavimas, siuntinių komplektavimas. Prekių likučių sandėlyje kontrolė, sandėlio tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Įmonei reikalingas apsukrus darbuotojas, gebantis greitai mokytis ir savarankiškai priimti sprendimus. Bazinės anglų k. žinios, mokėjimas naudotis kompiuteriu.

Mes jums siūlome

Socialinės garantijos, patogiai įrengta darbo vieta, jaunatviškas kolektyvas, karjeros galimybės.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Produktų iš monetų gamyba ir prekyba didžiausiose B2C elektroninės prekybos platformose.
Klaipėdos g. 127J, Kretinga. UAB "LISTINGAS".