TWC Group

Siuntų rūšiuotojas (-a) - krovėjas (-a), rytinė pamaina

375 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - TWC Group

Darbo pobūdis

Kasdien aptarnaujame šimtus klientų, teikdami tik aukščiausios kokybės paslaugas, todėl profesionali ir motyvuota komanda – mūsų sėkmės garantas. Esi atsakingas ir turi ambicijų tapti savo srities profesionalu? Prisijunk prie mūsų!

Šiuo metu ieškome siuntų rūšiuotojo - krovėjo DPD Klaipėdos terminale rytinėje pamainoje.

JŪS BŪSITE ATSAKINGI UŽ:
  • darbą su siuntomis, kroviniais: siuntų rūšiavimą, skenavimą, rankinę krovą;
DARBO GRAFIKAS: 3 savaitės darbo, 1savaitė laisva; 3 val. darbo diena; 5 d.d. savaitė.

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis tel.: ;

Reikalavimai darbuotojui

TIKIMĖS, KAD JŪS:
  • esate punktualus, sąžiningas, atsakingas;
  • gebate greitai įsisavinti informaciją ir ją naudoti;
  • turite darbo patirties sandėlyje (privalumas).

Įmonė siūlo

ĮMONĖ SIŪLO:
  • moralinių vertybių pagrindu sukurtą pakilią darbo aplinką;
  • darbo grafiką: 5 d.d. savaitę, nuo 4.00 val. iki 7.00 val. (3 val.). 3 savaitės darbo, 1 savaitė laisva;
  • nuolatinį investavimą į darbuotojo žinias ir įgūdžius;
  • motyvuotą ir visada pasiruošusį padėti kolektyvą.

Atlyginimas

375 €/mėn. neatskaičius mokesčių
TWC Group

TWC Group

TWC Group - jungianti 5 įmones, sėkmingai veikiančias vietinių ir tarptautinių pervežimų, siuntų pristatymo, transporto, sandėliavimo srityse, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, profesionaliai užtikrinanti aukščiausios kokybės paslaugų teikimą.
informacija apie TWC Group
1522 €
Vid. atlyginimas bruto
133
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 938 €
25% uždirba 938-1453 €
25% uždirba 1453-1798 €
25% uždirba nuo 1798 €