DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Venipak įmonių grupė

Siuntų skirstytojas (-a) (nuo 16.00 val. iki 01.00 val.)

750-850 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kaišiadorys, Kėdainiai - Venipak įmonių grupė

Darbo pobūdis

Jau 17 metų VENIPAK sėkmingai auga ir plečiasi. Esame ne tik tarptautinė greitųjų siuntų tarnyba, bet ir sparčiausiai Baltijos šalyse auganti kompanija. Mūsų paslaugų kokybe pasitiki daugiau kaip 7.000 verslo klientų. Sukūrėme 1000 darbo vietų, siuntas rūšiuojame 23 terminaluose. Kasdien keli šimtai VENIPAK kurjerių išvežioja po 71.000 siuntų. Tad iššūkių čia netrūksta, kaip ir galimybių augti.

Taigi, jai esate ambicingas, norintis augti ir tobulėti, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

  • Darbas prie konvejerio: siuntų padėjimas ir nuėmimas nuo linijos pagal skirtingas markiracijas (į tarą, palėtes arba gardus);
  • Negabaritinių siuntų svėrimas.

Darbo laikas: nuo 16.00 val. iki 01.00 val. (galimybė derinti)
Darbo vieta: Elektrėnų g.

Reikalavimai darbuotojui

  • Asmeninė disciplina ir punktualumas;
  • Fizinis pasirengimas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą vienoje sparčiausiai Baltijos šalyse augančių tarptautinių įmonių;
  • Draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje;
  • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros.

Jeigu šis darbo pasiūlymas Jus sudomino, kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Atlyginimas

750-850 €/mėn. į rankas

From the first van to a global organization, Venipak has always looked for unique logistics solutions and tailor-made services for customers. Speed, flexibility, and unconventional thinking is our driving force.
Currently, we serve customers globally, providing fulfillment, air freight services, logistics, parcel delivery, and parcel lockers network.

Venipak is looking for a result-oriented, ambitious, positive, and driven person to join our team.

Working with the Venipak team will bring challenges, as well as opportunities. If you seek an opportunity to grow, we invite you to join our V-team!
informacija apie Venipak įmonių grupė
2470 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
700
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1705 €
25% uždirba 1705-2097 €
25% uždirba 2097-2743 €
25% uždirba nuo 2743 €