Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Autecha“

Siuntų skirstytojas (-a) Panevėžyje

Nuo 5 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Autecha“

Darbo pobūdis

Siūlome siuntų skirstytojo darbą studentams, abiturientams, ar kaip papildomą darbą (turintiems pagrindinę darbovietę);
Siuntų krovimas ant/nuo siuntų rūšiavimo konvejerio;
Darbas Panevėžio DPD siuntų skirstymo terminale;
Darbo laikas: nuo 15:30 val. iki 18:30 val. (pirmadienis – penktadienis);
Darbo vieta: Beržų g. 3, Panevėžys.

Reikalavimai

Atsakingumas;
Punktualumas;
Geras fizinis pasirengimas.

Mes jums siūlome

Darbą viename iš moderniausių terminalų Baltijos šalyse;
Draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje;
Apmokymus neturintiems darbo patirties;
Visas socialines garantijas ir visada laiku mokamą atlyginimą;
Neterminuotą darbo sutartį;
Galimybę tobulėti ir siekti karjeros.

Atlyginimas

Nuo 5 €/val. į rankas

Jau 20 metų sėkmingai dirbanti ir nuolat auganti įmonė
informacija apie UAB „Autecha“
896 €
Vid. atlyginimas bruto
59
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 650 €
25% uždirba 650-856 €
25% uždirba 856-1103 €
25% uždirba nuo 1103 €