Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PUPT"
More about company »

Siuvėja (-as)

Nuo 650 Eur
Vilnius - UAB "PUPT"

Darbo pobūdis

Pušku pušku – didžiausia sėdmaišių gamintoja Lietuvoje, ieško siuvėjų Vilniuje.

Darbo aprašymas:
  • Sėdmaišių siuvimas
  • Sėdmaišiai siūnami iš baldinių gobelenų, dirbtinės odos, vandeniui nepralaidžių audinių ir pan.
  • Gaminius reikia pasiūti nuo pradžių iki galo
  • Siuvimui paruoštas kirpinys
  • Darbas su naujomis, dvigubo transportavimo, siuvimo mašinomis

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis
  • Darbštumas
  • Sąžiningumas

Mes jums siūlome

  • Pilną darbo dieną
  • Darbą viena pamaina
  • Lankstų darbo grafiką
  • Laiku mokamą atlyginimą, atlyginimas skaičiuojamas pagal įkainius
  • Visas socialines garantijas
  • Jaunatvišką kolektyvą
  • Darbą eksportuojančioje įmonėje.

Kontaktuoti tel.:

Atlyginimas

Nuo 650 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "PUPT"

UAB "PUPT"

UAB "Pupt" užsiima "Pušku pušku" sėdmaišių gamyba ir prekyba. Sėdmaišiais prekiaujama Lietuvoje ir kitose eksporto rinkose, daugiau negu 20 šalių. Įmonė orientuota į savo prekės ženklo produktų populiarinimą visoje Europoje, dėl to nuolatos dalyvauja užsienio parodose, visada stengiasi išnaudoti visas marketingo naujoves ir organizuoja tiesioginius pardavimus į tam tikras ES rinkas.
Informacija apie UAB "PUPT"
977 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Remigijus Balčiūnas