Home Group, UAB

SIUVĖJAS (-A), baldų gamyboje

607-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - Home Group, UAB

Darbo pobūdis

Minkštų baldų gamybos įmonė SIŪLO darbą tiek kvalifikuotiems, tiek nekvalifikuotiems darbuotojams minkštų baldų gamybos srityje. Šiuo metu ieškome siuvėjų audinių siuvimo-sukirpimo padalinyje.

Darbo patirtis minkštų baldų gamyboje ir panašių gaminių siuvimo darbo patirtis ir/ar pomėgis būtų privalumas.

Reikalavimai darbuotojui

Noras dirbti, darbštumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome
nuolatinį darbą;
kompetentingą darbo užmokestį;
galimybę mokytis;
galimybę tobulėti ir kitas karjeros galimybes;
geras darbo sąlygas;
visas socialines garantijas;
transporto iš\į darbą organizavimas ir kelionės kuro kompensavimas gyvenantiems už Klaipėdos ribų.

Atlyginimas

607-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedų sistema, priklausomai nuo darbo rezultatų.

HOME GROUP misija – padaryti kokybiškus minkštus baldus prieinamais.
Home Group verslas prasidėjo 1994 m. vasario mėn Estijoje. Šiuo metu įmonės būstinė yra Liuksemburge ir valdo keturias baldų gamyklas, esančias Rytų ir Šiaurės Europoje.
Home Group įkvėpta entuziastingų profesionalų komandos, kurią sudaro daugiau nei 2000 darbuotojų, gamina prienamus kokybiškus minkštus baldus. Kiekvieną mėnesį mes pagaminame ir išsiunčiame savo klientams daugiau nei 800 sunkvežimių į 23 pasaulio šalis.

Rekvizitai.Lt įvertino Home Group kaip vieną patikimiausių įmonių 2018 m.
informacija apie Home Group, UAB
1717 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
376
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1389 €
25% uždirba 1389-1543 €
25% uždirba 1543-1885 €
25% uždirba nuo 1885 €