Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Baltic Home"
More about company »

Siuvėjas (-a)

Jonava - UAB "Baltic Home"

Darbo pobūdis

Minkštųjų baldų užvalkalų siuvimas.
Darbo vieta Žeimiuose.

Reikalavimai

Atidumas, kruopštumas, pageidautina siuvėjo (-os) darbo patirtis, be patirties, bet esant begaliniam norui - apmokame.
Privalumą taip pat teikiame asmenims su negalia, jeigu neįgalumo išvadoje dėl darbo pobūdžio sąlygų leidžiama dirbti siūlomą darbą.
Profesinės rizikos veiksniai: triukšmas, dulkės, regos įtampa, nuolat pasikartojantys rankų judesiai, pavojus įsipjauti, įsidurti.

Mes jums siūlome

Darbo vieta gali būti pritaikyta žmonėms, turintiems klausos negalią.
Darbo grafikas: 8:00 - 17:00 val., 5 d.d. per savaitę.
Informacijai kreiptis tel. .

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Baltic Home" teikia išskirtinių medinių baldų detalių gamybos, siuvimo, IT ir programavimo paslaugas. Įmonėję dirba daugiau nei 200 darbuotojų, kurie yra savo sričių specialistai. Turime socialinį statusą.
Informacija apie UAB "Baltic Home"
730 €
Vid. atlyginimas bruto
204
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 348 €
25% uždirba 348-663 €
25% uždirba 663-1110 €
25% uždirba nuo 1110 €
Vadovas: Kęstutis Ramonaitis