UAB „Baltic Home“

Siuvėjas (-a)

Kaunas - UAB „Baltic Home“

Darbo pobūdis

Minkštųjų baldų užvalkalų siuvimas.

Reikalavimai darbuotojui

Siuvėjo (-os) darbo patirtis, atidumas, kruopštumas.
Privalumą teikiame asmenims su negalia, jeigu neįgalumo išvadoje dėl darbo pobūdžio sąlygų leidžiama dirbti siūlomą darbą.
Profesinės rizikos veiksniai: triukšmas, dulkės, regos įtampa, nuolat pasikartojantys rankų judesiai, pavojus įsipjauti, įsidurti.

Darbo vieta gali būti pritaikyta žmonėms, turintiems klausos negalią.
Darbo užmokestis 600 EUR.
Darbo grafikas: 8:00 - 17:00 val., 5 d.d. per savaitę.
Informacijai kreiptis tel. .

„Baltic home“ įmonė, teikianti medinio klijuoto skydo bei medinių baldų bei jų komponentų gamybos paslaugas. Per savo veiklos metus kompanija sukūrė platų bei patikimą partnerių ratą Lietuvoje bei užsienio valstybėse, kas padeda užtikrinti nuolatinį “Baltic home“ augimą.
informacija apie UAB „Baltic Home“
1629 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 980 €
25% uždirba 980-1181 €
25% uždirba 1181-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €