Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Home“
More about company »

Siuvėjas (-a) (neįgaliam asmeniui, gali būti su klausos negalia)

Panevėžys - UAB „Baltic Home“

Darbo pobūdis

Minkštųjų baldų užvalkalų siuvimas.

Reikalavimai

Būtina siuvėjo (-os) darbo patirtis, atidumas,
kruopštumas.
Neįgalumo išvada dėl darbo pobūdžio sąlygų, leidžianti dirbti siūlomą darbą.
Profesinės rizikos veiksniai: triukšmas, dulkės, regos įtampa, nuolat pasikartojantys rankų judesiai, pavojus įsipjauti, įsidurti.

Mes jums siūlome

Darbo grafikas: 8:00 - 17:00 val., 5 d.d. per savaitę.
Informacijai kreiptis tel. .

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "Baltic Home" teikia išskirtinių medinių baldų detalių gamybos, siuvimo, IT ir programavimo paslaugas. Įmonėję dirba daugiau nei 200 darbuotojų, kurie yra savo sričių specialistai. Turime socialinį statusą.
Informacija apie UAB „Baltic Home“
750 €
Vid. atlyginimas bruto
208
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 352 €
25% uždirba 352-753 €
25% uždirba 753-1110 €
25% uždirba nuo 1110 €
Vadovas: Kęstutis Ramonaitis