Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Home“
More about company »

Siuvėjas (-a) (neįgaliam asmeniui, gali būti su klausos negalia)

Panevėžys - UAB „Baltic Home“

Darbo pobūdis

Minkštųjų baldų užvalkalų siuvimas.

Reikalavimai

Būtina siuvėjo (-os) darbo patirtis, atidumas,
kruopštumas.
Neįgalumo išvada dėl darbo pobūdžio sąlygų, leidžianti dirbti siūlomą darbą.
Profesinės rizikos veiksniai: triukšmas, dulkės, regos įtampa, nuolat pasikartojantys rankų judesiai, pavojus įsipjauti, įsidurti.

Mes jums siūlome

Darbo grafikas: 8:00 - 17:00 val., 5 d.d. per savaitę.
Informacijai kreiptis tel. .

„Baltic home“ įmonė, teikianti medinio klijuoto skydo bei medinių baldų bei jų komponentų gamybos paslaugas. Per savo veiklos metus kompanija sukūrė platų bei patikimą partnerių ratą Lietuvoje bei užsienio valstybėse, kas padeda užtikrinti nuolatinį “Baltic home“ augimą.
informacija apie UAB „Baltic Home“
688 €
Vid. atlyginimas bruto
84
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 385 €
25% uždirba 385-701 €
25% uždirba 701-910 €
25% uždirba nuo 910 €