Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SBA koncerno įmonių grupė
More about company »

Siuvimo kokybės kontrolierius

700 Eur
Raseiniai - SBA koncerno įmonių grupė

Darbo pobūdis

Siuvimo bei siuvinių kokybės tikrinimas

Reikalavimai

Siuvimo technologijos išmanymas, darbo organizavimo įgūdžiai, patirtis gamyboje

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas, pastoviai mokamą atlyginimą, galimybę tobulėti

Atlyginimas

700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Koncernui SBA priklausanti "Šatrijos" gamykla, įsikūrusi Raseiniuose, yra vienintelė įmonė Lietuvoje, turinti „GoreTex"
gamybinę licenziją, o taip pat įsigijusi „Gore Tex Crosstech" gamybinę licenciją, kurią Europoje turi tik 6 kompanijos. Ši
licencija leidžia gaminti drabužius iš specialių pagal šią technologiją sukurtų žaliavų – audinio ir laminato, todėl drabužiai
apsaugo nuo virusų, galinčių patekti į organizmą. Bendrovė siūtą aprangą eksportuoja į Anglijos, Vokietijos, Švedijos,
Suomijos, Naujosios Zelandijos, Australijos, Malaizijos, Saudo Arabijos rinkas tokiu būdu aprūpindama specialijąja apranga
įvairių tarnybų darbuotojus: ugniagesius-gelbėtojus, karius bei policininkus.
Įmonė šiuo metu automatizuoja siuvimo procesą, stiprina gamybinės grandies komandą ir kviečia prisijungti žingeidų AUTOMATONIŲ SIUVIMO MAŠINŲ LINIJOS VADOVĄ

Jūsų atsiųsti duomenys bus tvarkomi pagal įmonėje patvirtintą duomenų privatumo politiką. Su privatumo politika galite susipažinti: www.satrija.lt/uploads/docs/SATRIJA_Privatumo_politika.pdf