UAB „FurnMaster“

Siuvimo meistrė (-as)

800-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - UAB „FurnMaster“

Darbo pobūdis

Gaminamos produkcijos gamybos ciklo valdymas, organizavimas ir kontrolė.
Vadovaujantis gamybos planu užduočių paskirstymas darbuotojams.
Gamybos rezultatų analizė ir naujų pasiūlymų susijusių su veiklos gerinimu teikimas.
Pavaldžių darbuotojų darbo drausmės užtikrinimas, bendros tvarkos darbo vietoje priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis.
Siuvimo technologinės žinios.
Darbo organizavimo įgūdžiai.
Užsibrėžtų tikslų siekimas, energija ir noras tobulėti.

Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus tobulinant gamybos procesą.
Darbą sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis priklauso nuo turimos darbo patirties.

UAB „FurnMaster“ yra dukterinė Danų kapitalo kompanijos Gabriel A/S įmonė, 2012 m. spalio mėn. įsikūrusi Vilkaviškyje. 2018 m. sausio mėn. įmonė persikėlė į naujas patalpas Marijampolėje.
“FurnMaster” yra lyderiaujanti kompanija, veikianti pasauliniu mastu, teikianti inovatyviausias, pridėtinę vertę kuriančias minkštų baldų projektų vystymo bei gamybos paslaugas. Įmonės veiklos pagrindas – plataus spektro minkštų baldų gamyba, jungianti tekstilės ir baldų apmušimo medžiagas į vieningą procesą.