Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PALIUTIS“

SIUVIMO TECHNOLOGAS (-Ė) Alytuje

800 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „PALIUTIS“

Darbo pobūdis

Siuvimo operacijomis srauto sudarymas ir įdiegimas siuvykloje;
Siuvimo ir sukirpimo operacijų eiliškumo ir operacinių laikų nustatymas;
Kirpinių komplektavimo sistemos sudarymas;
Siuvimo ir sukirpimo procesų tobulinimas, efektyvumo didinimas;
Darbuotojų apmokymas: naujų darbuotojų pirminis apmokymas;
Darbuotojų mokymas pradedant naujo gaminio gamybą.

Reikalavimai

Patirtis. Būtina 2 m. ar didesnė siuvimo technologo darbo patirtis įmonėje, kur siuvama operacijomis;
Gamybos proceso siuvykloje ir sukirpime išmanymas;
Domitės siuvimo technologinėmis naujovėmis, keliate sau ambicingus tikslus ir gebate sutelkti kitus žmones jų siekimui;
Gebate nustatyti darbo prioritetus ir dirbti esant aukštam streso lygiui;
Sugebėjimas analizuoti darbo rezultatus;
Esate sąžiningas, neturite priklausomybių.

Mes jums siūlome

Galimybes realizuoti savo profesines ambicijas dirbant gilias darbo tradicijas turinčioje gamybos įmonėje
Darbą su profesionalia ir ambicinga įmonės vadovų komanda
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sumanymus gamybos efektyvumo didinimui
Darbui reikalingos priemonės: kompiuteris, telefonas.

Daugiau informacijos telefonu

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

UAB Paliūtis - Didžiausias neperšlampamos avalynės gamintojas Baltijos šalyse, eksportuojantis savo produkciją visoje Europos Sąjungoje.
informacija apie UAB „PALIUTIS“
1264 €
Vid. atlyginimas bruto
96
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 876 €
25% uždirba 876-1102 €
25% uždirba 1102-1393 €
25% uždirba nuo 1393 €