Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Haltex"
More about company »

SIUVIMO TECHNOLOGAS (-Ė)

Nuo 900 Eur
Alytus, Prienai - UAB "Haltex"

Darbo pobūdis

  • Kontroliuoti atliekamų technologinių siuvimo operacijų kokybę, prižiūrėti visą gaminio siuvimo eigą;
  • Analizuoti technologinių procesų nukrypimus ir jų priežastis, šalinti trūkumus;
  • Parinkti tinkamiausią siuvimo ir sukirpimo technologiją, nustatyti technologinių operacijų eilės tvarką.

Reikalavimai

  • Analogiško darbo patirtis gamyboje.

Privalumai:
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas kurti techninius dokumentus bei tobulinti esamus.

Mes jums siūlome

  • Asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Darbą nuolat augančioje įmonėje;
  • Ilgalaikio profesinio užimtumo perspektyvą.

Atlyginimas

Nuo 900 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Tarptautinėje rinkoje tekstilės srityje jau daugiau nei 10 metų dirbanti įmonė ieško siuvimo technologo(-ės). Tikimės papildyti komandą veržliu bei perspektyviu nariu.
Įsidarbinus apmokome ir padedame susipažinti su įmonės veikla, padedame perprasti įmonės vidaus procesus.
Informacija apie UAB "Haltex"
875 €
Vid. atlyginimas bruto
344
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 712 €
25% uždirba 712-786 €
25% uždirba 786-873 €
25% uždirba nuo 873 €
Vadovas: Robert John Moores