Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilaugė"
More about company »

Siuvimo technologas (-ė)

Kaunas - UAB "Vilaugė"

Darbo pobūdis

Kasdieninė sukirpimo - siuvimo procesų priežiūra, kontrolė ir efektyvumas;
Sukirpimo - siuvimo gamybos laikų nustatymas ir kontrolė;
Naujų produktų įvedimas į gamybą ;
Efektyvių darbo metodų diegimas;
Pavaldžių darbuotojų darbo priežiūra, koordinavimas bei mokymas;
Ruošti technologines instrukcijas;
Skaičiuoti gamybinius pajėgumus ir įrengimų apkrovimus;
Sudarinėti laiko normas ir grafikus;
Skaičiuoti sąnaudų normas;
Dalyvauti atliekant eksperimentinius darbus kai diegiami nauji technologiniai procesai ir gaminami bandomieji pavyzdžiai;
Kontroliuoti technologinį režimą per visą produkcijos pagaminimo procesą

Reikalavimai

Patirtis siuvimo pramonėje;
Kompiuterinis raštingumas;
Anglų / Rusų kalbų mokėjimas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Vaikiškų ir moteriškų drabužių siuvimas.