Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bonitana“

Siuvimo technologas

1500-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Bonitana“

Darbo pobūdis

Siuvinių technologinės eilutės sudarymas (Operacijų eiga, laikai, įrengimai. Siuvimo padalinio bei siuvimo subrangovų aprūpinimas gamybai reikalinga technine dokumentacija. Naujų modelių siuvimo technologijos įsisavinimas ir perdavimas gamybai. Naujų gaminių paleidimas į gamybą
Esamų technologinių procesų analizė ir tobulinimas. Darbuotojų darbo kokybės ir atitikimo technologiniams reikalavimams kontrolė. Naujų ir esamų darbuotojų apmokymas atsižvelgiant į besikeičiančias operacijas ir darbo metodus.

Reikalavimai

Komunikabilumas, atsakingumas, ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis gamybos srityje.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Atlygį priklausantį nuo turimos kompetencijos ir patirties.
Visas darbo priemonės reikalingas darbui atlikti;
Draugišką darbo aplinką.
Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame gamybinė siuvimo paslaugų įmonė, kuri specializuojasi marškinių, palaidinių ir uniformų gamyboje.
informacija apie UAB „Bonitana“
930 €
Vid. atlyginimas bruto
121
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 732 €
25% uždirba 732-776 €
25% uždirba 776-1000 €
25% uždirba nuo 1000 €